Розглянули проєкти на які виділять кошти з ДФРР

15 лютого 2022

Відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку.
На комісії розглянуто питання щодо уточнення переліку інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, які можуть фінансуватися коштом ДФРР у 2022 році.
Рішенням комісії  три проєкти, по яких Мінрегіоном надано зауваження щодо недотримання комплексного підходу, вилучено з переліку проєктів на 2022 рік (капітальний ремонт Дружбівської загальноосвітньої школи, реконструкції Теребовлянської школи та будівлі навчально-виховного комплексу в селі Великі Гаї). За словами першого заступника голови адміністрації Ігоря Дем’янчука, дані об’єкти залишаються пріоритетними для області, а тому будуть реалізовуватись коштом інших джерел державного (субвенцій) та місцевого бюджетів.
Відтак, членами комісії прийнято рішення щодо перерозподілу коштів ДФРР, які вивільнилися по даних об’єктах, для завершення реалізації інших об’єктів, що увійшли до переліку.
Загалом, до уточненого переліку, схваленого на засіданні регіональної комісії, увійшло 19 проєктів регіонального розвитку (3 проєкти в галузі житлово-комунального господарства, 4 – в галузі спорту, 10 – в галузі освіти та 2 проєкти зі створення ЦНАПів), на реалізацію яких у 2022 році з ДФРР планується спрямувати 197,9 млн гривень.